praca_w _chlewni_poczdam - Agencja Pracy Polfach

Przejdź do treści
Praca w chlewni prosiąt i macior, z niemieckim lub angielskim, Poczdam Niemcy.
Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z okolic Berlina i Poczdamu, kandydatów do pracy
na farmie hodowli trzody chlewnej. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
Opis / Obowiązki:

Praca jest w okolicy miasta Berlin i Poczdam (Potsdam), Niemcy.
Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Okres pracy: na stałe i bezpośrednio u pracodawcy.
Pracodawcą jest niemiecka chlewnia (prosięta i maciory, ok. 1500 świń).
Praca na pełny etat, od 6:00 do 15:00, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 180 godz. miesięcznie.

Główne zadania:

Praca przy prosiętach i maciorach.
Mycie i sprzątanie urządzeń do transportowania zwierząt, maszyn i narzędzi pracy.
Czyszczenie (mycie ciśnieniowe) i odkażanie pomieszczeń zwierząt.
Pomoc przy szczepieniu zwierząt.
Pomoc przy przemieszczaniu zwierząt, opiece, transporcie itp.
Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

Młody wiek, przyzwyczajenie do wielogodzinnej pracy fizycznej.
Konieczna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku jest zaletą, ale niekonieczne.
Doświadczenie w opiece nad dużą ilością zwierząt zalecane.
Umiejętność pracy w zespole.
Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność.

Oferujemy:

Umowa niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto od 9,50 do 10 euro (w okresie próbnym, w zależności od kwalifikacji).
Miesięczne wynagrodzenie netto ok 1150 do 1300 euro.
Kwatera zapewniona i kosztuje 100 euro miesięcznie.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w języku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny:
0049 151 459 680 52.