kucharz_restauracja_szparagowa_bruchsal - Agencja Pracy Polfach

Przejdź do treści
Kucharz do nowoczesnej restauracji szparagowej, 3-miesięczna praca sezonowa, Bruchsal zachodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej restauracji
z okolicy miasta Bruchsal: Kucharzy. Wymagane jest wykształcenie albo doświadczenie zawodowe i gotowość do
3-miesięcznej pracy sezonowej.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: okolice miasta Bruchsal, Badenia Wirtembergia, zachodnie Niemcy
Praca jest aktualna w terminie od 15.03 do 30.06.2024
Okres pracy: sezonowy 3 miesiące, w nowoczesnej niemieckiej restauracji szparagowej z miasta 76694 Forst,
z kuchnią niemiecką i środkowo-europejską
Czas pracy: 5 do 6 dni w tygodniu (od wtorku do niedzieli), ok. 175 do 210 godzin miesięcznie. Poniedziałki są wolne od pracy
Restauracja jest czynna od wtorku do niedzieli od godz. 11:30 do 21:30. Mogą dochodzić nadgodziny

Główne zadania:

Przygotowywanie potraw ze szparagami oraz tradycyjnej kuchni niemieckiej oraz środkowo-europejskiej według przepisu pod nadzorem szefa kuchni
Estetyczne serwowanie dań według zamówienia
Zimny i ciepły Bufet (śniadanie, kolacja) i a la Carte
Dbanie o czystość miejsca pracy, przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

Mogą kandydować kucharze w młodym wieku, z wysoką motywacją do pracy, pasją i entuzjazm do gastronomii!
Wykształcenie jako kucharz potwierdzone świadectwem albo udokumentowane doświadczenie w zawodzie kucharz
Znajomość kuchni niemieckiej, środkowo-europejskiej będzie dodatkowym atutem
Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale niekonieczna
Akceptacja pracy w nadgodzinach, podczas weekendu, wieczorami i pod presją czasu
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Punktualność, samodzielność, rzetelność i dokładność

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę na 3 miesiące, pełne świadczenia socjalne
+ Zapewniona odzież robocza (bluza i fartuch gastronomiczny)
Stawka brutto: od 15 do 16 euro / godz. (zależne od kwalifikacji zawodowych)
+ Napiwki netto: 1 euro / godzinę (ok. 175 do 250 euro netto miesięcznie)
Wynagrodzenie miesięczne netto: od 2100 do 2500 euro + nadgodziny (zależne od stawki i ilości godzin)
+ Zapewnione bezpłatne posiłki, napoje i przekąski podczas pracy
+ 100 euro - Zwrot kosztów przyjazdu z Polski do pracy (koszt biletu na autobus)
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika ok. 120 euro miesięcznie
(pokoje 1- albo 2-osobowe z internetem)
KONTAKT:

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de, lub
o kontakt telefoniczny:

0049 151 459 680 52.