pracownik_produkcyjny_fulda - Agencja Pracy Polfach

Przejdź do treści
Pracownik produkcyjny (k/m) / Praca na produkcji, bez niemieckiego, Fulda środkowe Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z miasta Fulda: Pracowników produkcyjnych (k/m). Zalecane jest aktualne doświadczenie na produkcji albo
w magazynie.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: region miasta Fulda, Hesja, środkowe Niemcy
Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie
Umowa o pracę na okres długoterminowy z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Fulda.
Praca jest stacjonarna w zakładzie produkcyjnym.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty od 168 do 185 godz. miesięcznie (na życzenie
więcej godzin). Praca jest w systemie 2- lub 3-zmianowym.

Główne zadania:

Obsługa maszyn produkcyjnych
Różne czynności montażowe
Obsługa skanera ręcznego / Obsługa elektrycznego wózka paletowego
Monitorowanie i kontrola procesów produkcji, usuwanie drobnych usterek
Przygotowanie towaru do wysyłki (tzw. kompletacja / komisjonowanie / picking)

Wymagania:

Doświadczenie na produkcji albo w magazynie (operator maszyn produkcyjnych, komisjoner albo operator wózka widłowego) zalecane, ale niekonieczne
Dobra kondycja fizyczna, przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy
Zalecane uprawnienia na elektryczny wózek paletowy lub wózek widłowy
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niekonieczna
Posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego auta zalecane, ale niekonieczne
Umiejętność pracy w zespole, pracowitość, punktualność i odpowiedzialność

Oferta dla kandydatów:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
+ 25% do stawki godz. za nadgodziny oraz na nockę
+ Wypłata wszystkich nadgodzin, czyli brak banku godzin „Zeitkonto”
Stawka brutto: 13,50 euro / godz.
+ Dieta netto 10 euro / dzień pracy (od 200 do 230 euro netto miesięcznie)
Wynagrodzenie miesięczne netto: od 1800 do 2100 euro
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika w wys. 400 euro miesięcznie.
Pokoje 1- albo 2- osobowe z wspólną kuchnią i łazienką.
KONTAKT:

Tylko kandydatów (k/m) spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres
e-mail: info@polfach.de, lub o kontakt telefoniczny:

0049 151 459 680 52.