pary_praca_w_ogrodnictwie_ellwangen - Agencja Pracy Polfach

Przejdź do treści
Pary do pracy w ogrodnictwie przy produkcji roślin ozdobnych, Ellwangen południowe Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy ogrodniczej z okolicy miasta Ellwangen: Pary do pracy w ogrodnictwie / szklarni. Mogą kandydować młode pary
w dobrej kondycji fizycznej.

Opis pracy:

Miejsce pracy: okolice miasta Ellwangen, południowo-zachodnie Niemcy
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Pracodawcą jest niemiecka firma ogrodnicza z miasta 73489 Jagstzell, zachodnie Niemcy
Praca jest do wyboru: albo na czas stały albo praca sezonowa, z przerwą zimową 1,5 miesiąca (grudzień/styczeń)
Praca na pełny etat 5 do 6 dni w tygodniu, od godz. 7:00 do 16:00/17:00, ok. 175 do 195 godzin miesięcznie

Główne obowiązki:

Proste i powtarzalne prace przy produkcji i selekcji sadzonek roślin ozdobnych w szklarniach i na zewnątrz.
Selekcja sadzonek, pikowanie oraz cięcie roślin
Obsługa maszyn do przesadzania
Kultywacja ziemi, nawadnianie i nawożenie
Przenoszenie roślin na magazyn i przygotowanie do transportu / załadunek na ciężarówkę

Wymagania:

Mogą kandydować: młode pary (małżeństwa) w dobrej kondycji fizycznej
Doświadczenie pracy w ogrodnictwie jest mile widziane, ale niekonieczne
Znajomość języka niemieckiego albo angielskiego jest zalecana (od A1/A2), ale niekonieczna
Posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy zalecane, ale niekonieczne
Gotowość do dłuższego pobytu w Niemczech (przynajmniej 6 miesięcy)

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
Wynagrodzenie brutto 10,50 do 12 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji i stażu pracy)
+ Dieta Brutto 157 euro / mies.
Miesięczne wynagrodzenie netto ok. 1400 do 1700 euro + nadgodziny
+ Cykliczne podwyżki, najczęściej co 3 miesiące
+ Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do pracy
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i płatne przez pracownika 150 euro miesięcznie (5 euro / dzień) od osoby
Kwatera jest w pełni wyposażona (internet, pralka, kuchnia, łazienka)
KONTAKT:

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail: info@polfach.de, lub o kontakt telefoniczny:

0049 151 459 680 52.