produkcja_montaz_kominkow_rathenow - Agencja Pracy Polfach

Przejdź do treści

Praca na produkcji przy montażu kominków, podstawowy niemiecki i auto, Rathenow wschodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy do miasta Rathenow: Pracowników / monterów produkcyjnych. Mogą kandydować Mężczyźni uzdolnieni technicznie, z podstawowym niemieckim i autem.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: miasto 14712 Rathenow, 80 km od Berlina, Brandenburgia wschodnie Niemcy
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Praca jest na stałe u niemieckiej agencji pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Osnabrück, zachodnie Niemcy
Praca jest u producenta wysokiej jakości kominków domowych z siedzibą w mieście Rathenow
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, miesięcznie ok. 175 (40 godz./ tydzień). Na życzenie więcej godzin.

Główne obowiązki:

Montaż pieców i wkładów kominkowych

Wymagania:

Zawód ukierunkowany jako: ślusarz, monter, mechanik lub pokrewny zalecany
Konieczne aktualne doświadczenie zawodowe na produkcji, przy montażu podzespołów lub na podobnym stanowisku
Konieczna przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (min. A1 / A2).
Wymagane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dojazdów z mieszkania do pracy
Dobra kondycja fizyczna, przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy
Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
+ 25% do stawki godz. za nadgodziny oraz na nockę
Stawka brutto od 11 euro / godz.
Dieta netto 5 euro / godz. (od 840 do 925 euro netto miesięcznie)
Zarobek miesięczny netto ok. 2200 do 2300 euro + nadgodziny
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 400 do 500 euro / mies.
KONTAKT:

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail: info@polfach.de, lub o kontakt telefoniczny:

0049 151 459 680 52.