praca_wakacyjna_dla_studenta_magazyn_produkcja_augsburg - Agencja Pracy Polfach

Przejdź do treści

- OFERTA NIEAKTUALNA -

Praca wakacyjna dla Studenta, Magazyn / Produkcja, Augsburg południowe Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy
z okolicy miasta Augsburg: Studentów do pracy jako komisjoner (k/m) na produkcji lub w magazynie. Wymagany status studenta lub ucznia oraz podstawowa znajomość języka niemieckiego albo angielskiego.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: okolice miasta Augsburg, Bawaria południowe Niemcy
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Pracodawcą jest niemiecka agencja pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Bobingen, południowe Niemcy
Praca jest na pełny etat na okres wakacyjny / sezonowy 2 do 3 miesiące
Praca jest w systemie 2-zmianowym, ok. 160 do 175 godz. miesięcznie. Dochodzą nadgodziny i ewentualnie praca
w soboty (Zeitkonto)

Główne obowiązki:

Lekkie prace produkcyjno-montażowe
Przyjmowanie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego „Pick by Voice System”
Przygotowanie towaru do wysyłki (tzw. kompletacja / komisjonowanie / picking)
Obsługa skanera ręcznego
Obsługa elektrycznego wózka paletowego lub wózka widłowego
Rozładunek i załadunek towaru na ciężarówkę albo na kontener

Wymagania:

Mogą kandydować: Mężczyźni, Kobiety w dobrej kondycji fizycznej
Status studenta lub ucznia
Doświadczenie w magazynie, na produkcji albo przy montażu mile
widziane, ale niekonieczne
Konieczna przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego albo angielskiego (od A1 / A2)
Własny samochód do dojazdów z mieszkania do pracy wskazany, ale niekonieczny
Zaangażowania w pracy, dokładność, sumienność, punktualność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ Zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu
+ Dodatek 25% do stawki godzinowej przy pracy w nadgodzinach i na nockę
Wynagrodzenie brutto od 10,88 do 12,20 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji)
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1300 do 1600 euro + nadgodziny (Zeitkonto)
+ Kilometrówka dla pracowników z własnym autem (0,30 € / km). Natomiast dla pracowników bez auta, pracodawca zapewnia transport do pracy. Koszty 120 euro / mies. po stronie pracownika
+ Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do pracy
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i płatne przez pracownika 7 euro / dzień (pokoje 1- i 2-osobowe
z internetem i własną lodówką)
KONTAKT:

Tylko kandydatów (k/m) spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail: info@polfach.de, lub
o kontakt telefoniczny:

0049 151 459 680 52.