kierowca_trasy_dzienne_frankfurt_nad_menem - Agencja Pracy Polfach

Przejdź do treści

Kierowca ciężarówki C/CE, trasy dzienne, praca w systemie 3-1 i 6-2, Frankfurt nad Menem zachodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy transportowej z miasta Frankfurt nad Menem: Kierowców chłodni C/CE do tras dziennych. Wymagane jest prawo jazdy kategorii C albo CE.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: miasto Frankfurt nad Menem, Hesja zachodnie Niemcy
Praca aktualna jest od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Umowa o pracę na okres stały z niemiecką firmą transportową z miasta 61381 Friedrichsdorf, zachodnie Niemcy
Transport odbywa ciężarówkami typu chłodnia (Frigo)
Czas pracy: pd poniedziałku do piątku i co drugą sobotę na poranną zmianę, ok. 45 do 60 godz. / tydzień
Pracodawca proponuje pracę w systemach 3-1 i 6-2 oraz bez systemu, czyli bez wolnego tygodnia

Główne obowiązki:

Przewóz artykułów spożywczych
Załadunek i rozładunek towaru
Podczas jednej zmiany 2 do 3 tras (1 do 3 rozładunków na trasę)

Wymagania:

Prawo jazdy kategorii C albo CE (95)
Wystarczy słaba znajomość języka niemieckiego, przede wszystkim jeśli chodzi o słownictwo fachowe w zawodzie kierowcy
Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
Zarobki miesięczne brutto od 3000 euro
W tym dieta netto 16 euro / dzień pracy
Zarobek miesięczny netto od 2150 do 2300 euro (uzależnione od klasy podatkowej, ilości dni i godzin pracy)
+ Premia uznaniowa netto do 200 euro / miesiąc
Zakwaterowanie w pierwszych 3 miesiącach pracy zapewnione i opłacane przez pracodawcę. Potem pracownik opłaca czynsz w wys. 300 euro / mies. Rozchodzi się o 2-osobowe pokoje z własną lodówką.

KONTAKT:

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail: info@polfach.de, lub o kontakt telefoniczny:

0049 151 459 680 52.