produkcja_i_pakowanie_nasion_reutlingen - Agencja Pracy Polfach

Przejdź do treści

Praca przy produkcji i pakowaniu nasion, Reutlingen południowe Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy
z miasta Reutlingen: Pracowników produkcyjnych.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: miasto Reutlingen i okolice miasta Stuttgart, Badenia Wirtembergia południowo zachodnie Niemcy
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim producentem i dystrybutorem wszelkiego rodzaju nasion z miasta Reutlingen
Okres pracy sezonowy, czyli do 31.03.2022 r. albo na stałe. Kandydaci mieszkający na stałe w Reutlingen, mogą pracować na pół etatu, albo na bazie Mini Job.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku i, od 7.30 do 16.30, ok. 173 do 190 godz. miesięcznie. Nadgodziny i praca
w soboty (4 do 6 godzin) możliwa

Główne obowiązki:

Obsługa maszyny produkcyjnej
Pakowanie i komisjonowanie nasion
Etykietowanie, przygotowanie do wysyłki
Składanie kartonów (wyświetlacze kartonowe)

Wymagania:

Mogą kandydować zarówno kobiety i mężczyźni z wysoką motywacją do pracy
Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji albo w magazynie
Dokładność, punktualność, umiejętność pracy w grupie
Znajomość języka niemieckiego jest niekonieczna, ponieważ są pracownicy polskojęzyczni
Własny samochód do dojazdów z mieszkania do pracy jest niekonieczny

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
Wynagrodzenie brutto 12 do 14 euro / godz.
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1480 do 1680 euro + nadgodziny
+ Benefity pracownicze do wyboru: karta paliwowa netto 44,00 euro / mies., karta zakupowa do hipermarketu
+ Zapewniony darmowy dojazd do i z pracy
Zakwaterowanie zapewnione i płatne przez pracodawcę. Kwatera jest wyposażona w pokoje 1- i 2-osobowe (kuchnia, łazienka, internet)
KONTAKT:

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail: info@polfach.de, lub o kontakt telefoniczny:

0049 151 459 680 52.