obrobka_detali_metalowych_mengen - Agencja Pracy Polfach

Przejdź do treści
Praca dla Mężczyzn na produkcji przy obróbce detali metalowych, Mengen zachodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z okolicy miasta Mengen: Pracowników produkcyjnych do obróbki detali metalowych. Mogą kandydować Mężczyźni w dobrej kondycji fizycznej.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: miasto 88512 Mengen, Badenia-Wirtembergia, zachodnie Niemcy
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Praca jest na stałe u niemieckiej agencji pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Balingen, zachodnie Niemcy
Czas pracy: od poniedziałku do piątku i co druga sobota, systemie 2-zmianowym od 5:45 do 15:45 i 16:00 do 00:30,
ok. 160 do 190 godz. miesięcznie (Zeitkonto)

Główne obowiązki:

Szlifowanie i piaskowanie powierzchni detali metalowych

Wymagania:

Mogą kandydować: Mężczyźni i ewentualnie Pary w dobrej kondycji fizycznej
UWAGA! Istnieje możliwość przyjazdu z partnerką / żoną, która otrzyma pracę w tej samej okolicy, ale w innej fabryce albo w magazynie. Oferty pracy dla kobiet są wyłącznie ze znajomością języka niemieckiego (min. A2-B1)
Doświadczenie na produkcji w branży metalowej mile widziane, ale niekonieczne
Przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dokładność, punktualność, umiejętność pracy w grupie
Znajomość języka niemieckiego jest niekonieczna
Własny samochód do dojazdów z mieszkania do pracy jest niekonieczny

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
+ Dodatek 25% do stawki godzinnej przy pracy w nadgodzinach i na nockę
Wynagrodzenie brutto 10,45 euro / godz.
+ Dieta netto 60 euro / tydzień pracy (ok. 250 euro netto miesięcznie)
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1400 do 1600 euro + nadgodziny (Zeitkonto)
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i płatne przez pracownika. Kwatera jest wyposażona w pokoje
1-osobowe, czynsz 250 euro / mies. i pokoje 2-osobowe, czynsz 350 euro / mies. (kuchnia, łazienka, internet)
+ Gratis 50% czynszu, dla pracowników ze 100%-obecnością w pracy. Jeśli pracownik nie choruje, płaci tylko połowę czynszu
KONTAKT:

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV e-mail: info@polfach.de, lub o kontakt telefoniczny:

0049 151 459 680 52.