hydraulik_landshut - Agencja Pracy Polfach

Przejdź do treści
Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych, praca na stałe, dobry niemiecki, Landshut południowe Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego zakładu usług hydraulicznych z miasta Landshut: Hydraulików / Monterów instalacji sanitarnych. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: miasto Landshut, Bawaria południowe Niemcy
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Długotrwała umowa o pracę z niemieckim zakładem hydraulicznym
Praca jest stacjonarna. Zlecenia do 30 km w obrębie siedziby firmy
Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7:00 do 17:00), ok. 175 do 190 godz./ mies.

Główne zadania:

Instalacje grzewcze
Instalacje sanitarne
Spawanie autogenem 311

Wymagania:

Wyuczony zawód o profilu hydraulika, montera instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji lub wykształcenie pokrewne (świadectwo ukończenia szkoły, dyplom czeladnika lub mistrza)
5-letnie doświadczenie zawodowe
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
Konieczne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie jako kierowca
Chęć wyjazdu na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
+ 25% do stawki godz. za nadgodziny
+ Firmowy samochód i telefon
Stawka brutto: od 16 do 18 euro / godz. (w zależności od umiejętności i stażu pracy)
Zarobek miesięczny netto ok. 1850 do 2200 euro + nadgodziny
Podwyżka stawki po upływie 6 i 12 miesięcy pracy jest możliwa
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 300 euro/mies.
KONTAKT:

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w wersji niemieckiej na
e-mail: info@polfach.de, lub o kontakt telefoniczny:
0049 151 459 680 52.