kelnerka_trier - Agencja Pracy Polfach

Przejdź do treści
Kelnerka do restauracji, dobry niemiecki, Trier Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej restauracji z okolicy miasta Trier: Kelnerek.
Kandydatki muszą mówić dobrze po niemiecku.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: okolice miasta Trier, zachodnie Niemcy
Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie
Okres pracy do wyboru: na stałe lub tylko na sezon 2020
Praca na pełny etat w niemieckiej restauracji, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 170 do 185 godzin miesięcznie
Godziny pracy od 11:00 do 15:00 i od 18:00 do 23:00

Główne zadania:

Przygotowanie sali dla gości
Obsługa klientów w restauracji
Dbanie o porządek w restauracji
Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

Młody wiek, motywacja do pracy, punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność
Doświadczenie w zawodzie kelnerki mile widziane, ale niekonieczne
Umiejętność obsługi kasy fiskalnej mile widziana, ale niekonieczna
Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego
Akceptacja pracy podczas weekendu i wieczorami
Zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
+ Urlop w okresie świąteczno - noworocznym
Wynagrodzenie miesięczne netto: od 1300 do 1400 euro + nadgodziny (w okresie próbnym 3 mies., potem nastąpi podwyżka)
+ Napiwki od 100 do 200 euro netto miesięcznie
+ Darmowy obiad
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatki spełniające wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.