sprzedawca_sklep_sportowy_bruchsal - Agencja Pracy Polfach

Przejdź do treści

Menu główne:

Sprzedawca w sklepie sportowym outdoor, Bruchsal Niemcy.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego sklepu sportowego z Bruchsal: Sprzedawcy. Konieczna jest dobra znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Bruchsal Niemcy.
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Okres pracy: na stałe
Pracodawcą jest niemiecki specjalistyczny sklep sportowy z odzieżą i sprzętem z outdoor, jak: snowboarding, sport górski, sprzęt turystyczny i trekkingowy. Sprzedaż prowadzona jest bezpo
średnio w sklepie oraz poprzez sklep internetowy.
Praca na pełny etat 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 170 godzin miesięcznie, od 9:45 do 18:45 (czwartek do 19:45); sobota 9:45 do 16:00

Główne zadania:

Sprzedaż asortymentu sportego typu outdoor (bezpośredni kontakt z klientem).
Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu poprzez uprzejmą i szybką obsługę klienta
Pomoc przy obsłudze sklepu internetowego: emisja i aktualizacja artykułów online, wysyłka paczek
Obsługa kasy fiskalnej
Dbanie o ekspozycję
Metkowanie

Wymagania:

Młody wiek (kobieta lub mężczyzna), status studenta mile widziany.
Najważniejszą cechą jest zamiłowanie do sportowego trybu życia, optymalnie do snowboardingu i/lub spo
rtów górskich.
Wiedza z zakresu rynku sportowego, snowboardingu i/lub sportów górskich będzie dużym atutem.
Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy lub w bezpośredniej obsłudze klienta
Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego
Umiejętnoś
ć poruszania się w środowisku internetowym, znajomość pakietu MS Office.
Umiej
ętność obsługi kasy fiskalnej.
Znajomość niemieckiego, swobodna komunikacja (minimum B2, w mowie i piśmie)
Zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Punktualność, cierpliwość, samodzielność, dokładność

Oferta dla kandydatów:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Szkolenie przygotowujące, wszystkie obowiązki i zadania będą wprowadzane stopniowo
Zarobek miesięczny netto ok. 1300 do 1700 euro (w zależności od kwalifikacji)
Bardzo korzystny rabat pracowniczy na zakup artykułów w sklepie
Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, ale opłaca pracownik, do 400 euro miesięcznie

Tylko kandydatki i kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny:

0049 151 459 680 52.